Par mums

Uzņēmums SIA „Salenieku Bloks” jau vairāk kā 20 gadus ir kvalitatīvu betona izstrādājumu ražotājs Latvijā. Tā rīcībā ir ne tikai betona ražotne, kas atrodas Jaunjelgavas novadā, Sērenes pagastā, bet arī betona mezgls Rīgā, Bukultu ielā 1. Ražotnē, no pašu iegūtajiem izejmateriāliem, tiek izgatavoti 28 dažādu formu un 8 dažādu krāsu ekoloģiski tīri betona bruģakmeņi, ielu un ceļu apmales,  kā arī citi betona izstrādājumi. Savukārt, betona mezgli, kas atrodas Rīgā un Jaunjelgavā, ražo transportbetonu un javu, kā arī piedāvā betona transportēšanas un sūknēšanas pakalpojumus.

LAT ALT teksts

Vīzija

Inovācija bez pieredzes ir pārgalvība, bet pieredze bez inovācijas – stagnācija. Mūsu mērķis ir būt par laikmetīgu, sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu uzņēmumu. Balstoties uz pieredzes pamata, mēs nepārtraukti attīstāmies un ieviešam mūsdienīgākos risinājumus savas darbības pilnveidošanai.  

 “Salenieku bloks” tiecas ieņemt līdera pozīciju savā nozarē Latvijas tirgū, saglabājot savas darbības pamatprincipus: kvalitātes izcilību, atbildību pret sadarbības partneriem un klientiem, godīgu un konstruktīvu attieksmi pret saviem darbiniekiem.

Jaudas

“Salenieku Bloks” visi ražošanas procesi atbilst augstāko Eiropas standartu LVS EN 1338 un LVS 1340 prasībām, kas ir apliecināti ar attiecīgiem sertifikātiem. 

 Izmantojot mūsdienīgo, pilnībā automatizēto HESS Multimat RH 1500-2 VA ar ražošanas jaudu 3000m² diennaktī, mēs ražojam betona bruģi, ceļa un ietves apmales, kā arī citus betona izstrādājumus. 

 Raupjās faktūras betona bruģi ar “skalotu” virsmu ražojam ar Techmatik virsmas apstrādes iekārtu Washmatik

Komanda

Ikviens uzņēmums ir tik spēcīgs, cik spēcīga ir viņa komanda .  Mēs apzināmies cik svarīgi ir profesionāli un uzticami darbinieki, lai sasniegtu uzstādītos mērķus. “Salenieku Bloks” nodarbina augsti kvalificētus un profesionālus darbiniekus, kuri spēj sastrādāties, apzinās savas darbības ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un, pateicoties pieredzes bagātībai, spēj veidot stabilu uz attīstību vērstu progresu. 

 Mūsu komanda ir viena no galvenajām mūsu uzņēmuma vērtībām. Tādēļ rūpes par darbiniekiem, nodrošinot drošus un labus darba apstākļus, ir viens no “Salenieku Bloks” darbības pamatprincipiem. 

Pieredze

“Salenieku Bloks” var lepoties ar 20 gadu darba pieredzi Latvijas un Lietuvas tirgū. Šajā laikā esam ne tikai izveidojuši savu know-how jeb zinību valūtu par kvalitatīvu bruģakmens ražošanu un atbilstošākajiem tehniskajiem risinājumiem, bet arī spējam pielāgot bruģakmens ražošanu pieprasītākajām un aktuālākajām dizaina tendencēm.